HD Medical | HD Medical Albania
HD Medical është fabrika e vetme në Shqipëri që prodhon maska dhe veshje spitalore të certifikuara nga BE dhe janë cilësuar si produkte përmbushin të gjitha kushtet e sigurisë.
maska, hd medical, hdmedical albania, hdmedical, hdmedical shqiperi, hdmedical durres, hd medical tirane, maska per covidin, maska kirurgjikale, veshje spitalore, shiringa, maska te certifikuara, maska njeperdorimshme, veshje kirurgjikale
228
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-228,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Synimi ynë është t’ju tregojmë informacion të saktë mbi produktin. Prodhuesi HD Medical është fabrika e vetme që prodhon këtë lloj maske miratuar nga BE. Për më tepër informacion mund ti referoheni imazheve të publikuara në faqen tonë.

Në kohë si keto qe po hasim, ne duhet të marrim masa paraprake shtesë për t’i mbajtur familjet tona të sigurta. HD Medical ka zhvilluar një maskë të butë dhe të sigurt të fytyrës, e mrekullueshme për t’u veshur në publik. Këto maska ​​të disponueshme për fytyrën kanë 3 shtresa.

Ne gjithmonë do të ofrojmë çmimet më konkuruese …

Produkt MADE IN ALBANIA

Maskat si edhe veshjet spitalore janë prodhim i gjithi MADE IN ALBANIA në fabrikën tonë me kushte maksimale higjene.

Material i padëmshëm për ambientin

Duke i ardhur në ndihmë edhe ambientit HD Medical përdor materiale të cilat nuk shkaktojnë dëme në ambient.

Shërbim cilësorë

HD Medical ju ofron shërbimin më cilësor me staf të kualifikuar në shërbimit tuaj.

3 shtresa sigurie

Shtresat e maskave ju ofrojnë mbrojtjen maksimale nga përhapja e virusit

Transporti

Klientëve tanë ne i vijmë në ndihmë edhe me transportin e produkteve kudo në Shqipëri edhe jashtë

Pagesa

Pagesë të sigurtë me anë të kartës tuaj Credit apo Debit si edhe Paypal

Galeria:

Cilësi

Korrektësi

Garanci

Dëshironi të caktoni një takim me përfaqësuesit tanë?

Promotional video

Prej vitesh jemi pranë bluzave të bardha me produktet tona

Kontakt

Autostrada Tiranë – Durrës , Sukth

+355 69 60 71 517

info@hdmedical.al

www.hdmedical.al