HD Medical | Kontakt
HD Medical është fabrika e vetme në Shqipëri që prodhon maska dhe veshje spitalore të certifikuara nga BE dhe janë cilësuar si produkte përmbushin të gjitha kushtet e sigurisë.
maska, hd medical, hdmedical albania, hdmedical, hdmedical shqiperi, hdmedical durres, hd medical tirane, maska per covidin, maska kirurgjikale, veshje spitalore, shiringa, maska te certifikuara, maska njeperdorimshme, veshje kirurgjikale
126
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-126,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Kontakt

Adresa

Autostrada Tiranë – Durrës , Sukth

Telefoni

+355 69 60 71 517

E-mail

info@hdmedical.al

Oraret

09:00 – 16:00