HD Medical | Maska Kirurgjikale
HD Medical është fabrika e vetme në Shqipëri që prodhon maska dhe veshje spitalore të certifikuara nga BE dhe janë cilësuar si produkte përmbushin të gjitha kushtet e sigurisë.
maska, hd medical, hdmedical albania, hdmedical, hdmedical shqiperi, hdmedical durres, hd medical tirane, maska per covidin, maska kirurgjikale, veshje spitalore, shiringa, maska te certifikuara, maska njeperdorimshme, veshje kirurgjikale
309
product-template-default,single,single-product,postid-309,theme-bridge,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Shop

Maska Kirurgjikale

200L

Maska kirurgjikale të prodhuara në fabrikën tonë HD Medical. Maskat përmbushin të gjitha standartet europiane për përdorim mjekësor dhe personal. Me certifikim ISO9091:2015 maskat tona ofrojnë garancinë për një produkt të cilesisë së lartë.

SKU: HD-1202 Category:
Description

Prodhuar në Shqipëri

Masa: 17.5×9.5 cm

Ngjyra: Blu

Sasia: 50 maska