HD Medical | Products
HD Medical është fabrika e vetme në Shqipëri që prodhon maska dhe veshje spitalore të certifikuara nga BE dhe janë cilësuar si produkte përmbushin të gjitha kushtet e sigurisë.
maska, hd medical, hdmedical albania, hdmedical, hdmedical shqiperi, hdmedical durres, hd medical tirane, maska per covidin, maska kirurgjikale, veshje spitalore, shiringa, maska te certifikuara, maska njeperdorimshme, veshje kirurgjikale
0
archive,post-type-archive,post-type-archive-product,theme-bridge,woocommerce-shop,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Shop

Showing the single result